Personale

Uddannet tandlæge 2002.
Medejer af klinikken i Sundhedens Hus.

Uddannet tandlæge 2002.
Medejer af klinikken i Sundhedens Hus.

Uddannet tandlæge 1983.
Klinikejer siden 1989. Ansat i Sundhedens Hus pr. 1. januar 2021.

Uddannet tandlæge 1983.
Klinikejer siden 2005. Ansat i Sundhedens Hus pr. 1. januar 2021.

Uddannet tandplejer i 2007.
Ansat på klinikken november 2010.

Uddannet advokatsekretær 1977.
Ansat på klinikken januar 2005.

Uddannet klinikassistent 1981.
Ansat på klinikken januar 2005.

Uddannet klinikassistent 2007 her på klinikken.
Ansat på klinikken januar 2005.

Uddannet klinikassistent 2010 her på klinikken.
Ansat på klinikken juni 2007.

Uddannet klinikassistent 2016.
Ansat på klinikken juni 2019.